Fotografia konna Wrocław

Fotografia konna we Wrocławiu

Zaufanie, bliskość, oddanie i szacunek to emocje, które niełatwo uchwycić, szczególnie gdy mowa o relacjach ludzi i zwierząt. I choć udaje się je utrwalić w pamięci, ta niestety bywa ulotna i nie pozwala w pełni do nich wracać. Remedium na nieprzemijalność wyjątkowych chwil są fotografie. To właśnie przy ich pomocy staram się zatrzymywać emocje, jakie towarzyszą ludziom i koniom podczas sesji zdjęciowych. Fotografia konna we Wrocławiu jest zapisem nieuchwytnych momentów, które potwierdzają wyjątkowość więzi łączącej człowieka i konia, a także są wyrazem pasji, która łączy ludzi w każdym wieku.

Jeśli jesteś miłośnikiem lub miłośniczką najbardziej fotogenicznych zwierząt na świecie, moja oferta jest właśnie dla Ciebie.

sesje z koniem
zdjęcia z koniem fotograf
sesje z końmi we wrocławiu
fotografia konna Wrocław cena
zdjęcia konne Wrocław
sesje zdjęciowe z koniem Wrocław
sesje konne Wrocław
sesje zdjęciowe z koniem

Wyjątkowe sesje konne we Wrocławiu

W ramach moich usług mogę zaoferować różnorodne sesje zdjęciowe z końmi we Wrocławiu zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Fotografuję m.in. profesjonalnych jeźdźców, ukazując przeróżne oblicza ich pasji oraz przywiązania do koni. Poza tym utrwalam zamiłowanie do tych wyjątkowych zwierząt wśród amatorów. Z przyjemnością wykonam więc dla Ciebie sesję w dowolnej tematyce. Proponuję zdjęcia m.in. w tematyce kobiecej, narzeczeńskiej, rodzinnej czy komunijnej. W ofercie dla najmłodszych realizuję za to pełne czułości sesje z kucykami szetlandzkimi, które słyną z łagodności i pogodnego usposobienia. Nad przebiegiem takich spotkań czuwa doświadczony instruktor, dzięki czemu nie musisz martwić się o bezpieczeństwo swojego malucha.

Podobają Ci się moje prace?

UMÓW SIĘ NA SESJĘ

Zdjęcia z końmi- dynamiczne i w naturalnym klimacie

W fotografii konnej specjalizuję się w sesjach portretowych oraz dynamicznych ujęciach koni podczas treningów skokowych. W ten sposób staram się uchwycić dynamikę skoków oraz naturalne piękno tych dumnych zwierząt.

Wybraną przez Ciebie sesję możemy wykonać w różnych warunkach i o dowolnych porach. Mogę zaproponować zdjęcia np. w malowniczej scenerii zachodzącego bądź wschodzącego słońca. Jeśli jednak masz inny pomysł, chętnie go wysłucham i podejmę wyzwanie zrealizowania sesji Twoich marzeń.

Co do miejsca… sesje odbywają się najczęściej w Stajni pod Topolami we Wrocławiu. Na specjalne życzenia z przyjemnością zrealizuję też zdjęcia w innym miejscu. Jestem otwarty na współpracę w zaproponowanych przez Ciebie warunkach – jeżeli masz własną stajnię lub znasz inną niebanalną miejscówkę, śmiało możesz mi o niej powiedzieć, a na pewno się dogadamy.

Naturalne i pełne emocji – sesje konne Wrocław

Fotografia konna to dla mnie sposób na opowiedzenie wyjątkowych historii, w których główną rolę odgrywają przyjaźń i pasja. Opowieść ta oparta jest na śmiechu, wzruszeniu, zaufaniu, oddaniu i wielu innych, często niespodziewanych emocjach, które pojawiają się podczas pozowania z końmi. Każde takie zrobione zdjęcie jest wyjątkowe, bo obrazuje reakcje, nad którymi nie da się zapanować. Jeśli chcesz więc opowiedzieć historię swojej przyjaźni bądź pokazać, jak wiele dla Ciebie znaczy jeździectwo, z pewnością się zrozumiemy. Umów się na sesję fotograficzną lub podaruj bliskiemu miłośnikowi/miłośniczce koni voucher podarunkowy na sesję, której realizacja pozostanie pamiątką na całe życie.

To co, widzimy się na sesji?