wyróżniające

Wesele w restauracji winnice jaworek

Ola i Maciek to bardzo sympatyczna Para.  Nic dziwnego, skoro odwiedzając dom Rodzinny Oli, wyczuwalna była bardzo ciepła i miła atmosfera, wiele pokoleń, dziadkowie rodzice, dzieci i wnuki. Wszyscy razem, przejęci, podekscytowani i uśmiechnięci. To co jeszcze szczególnie utkwiło w mojej pamięci to wyjątkowa uroda, bardzo klasyczne i eleganckie twarze Oli i Maćka, trochę jakby z dawnych czasów. Stylizacja młodej pary była bardzo gustowna, bez zbędnych udziwnień, tak po prostu naturalnie i elegancko. Z pewnością dostrzegła to również i podkreśliła fenomenalna Ewelina Łośko, która zadbała o make-up i piękną fryzurę Oli.

Tego dnia wszystko było spójne, elegancka para, mały skromny kościół, Kapłan z prawdziwym powołaniem i wesele w klimatycznej restauracji, Winnice Jaworek. Warto również podkreślić super podejście całej obsługi restauracji, oraz pyszne jedzenie.

O oprawę muzyczną zadbał skład DJ007, czyli Damian i Paulina Czajka. Świetni ludzie, bardzo otwarci, sympatyczni, no i oczywiście profesjonaliści w swojej branży. Bez problemów potrafili świetnie zabawić gości weselnych, gustownie dobraną muzyką i fantastycznymi zabawami. Wisienką na torcie był popisowy układ taneczny, który poprowadził DJ007, jak prawdziwy agent poprowadził gości do zabawy. Powiem szczerze, że byłem pod wrażeniem i śmiałem się od ucha do ucha 😉

Sesję plenerową również postanowiliśmy zrealizować w winnicach Jaworek. Gdy zobaczyłem to miejsce, pola winogron, stare budynki, dużo zieleni decyzja była prosta, do pełni szczęście trzeba było tylko troszkę słońca i uśmiechu, którego Ola mi nie żałowała.

Zapraszam do oglądnięcia najciekawszych momentów, z historii ślubnej tej wyjątkowej Pary.
Jeżeli macie ochotę na więcej to zapraszamy do galerii innych par.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

sesja plenerowa w winnice jaworek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

admin
Related Posts