admin
/
31 stycznia, 2019
zdjęcia wyróżniające

Cześć 😉

Od jakiegoś czasu chciałem zrealizować sesję typu love story.

Luźne, pełne uśmiechu kadry, naturalne emocje, bez sztucznego kreowania, połączone z sesją kobiecą.

Czy może być coś przyjemniejszego dla fotografa, chyba nie.  Przy okazji podpowiem, że może to być świetny pomysł na prezent, na dzień kobiet dla niej, lub walentynkowy dla niego 😉

Do takiej sesji postanowiłem zaprosić Sandrę i Jacka. Poznaliśmy się wcześniej, ponieważ miałem przyjemność być fotografem na ich ślubie i chrzcie córeczki, cudownej Marysi.

Miłość między Tą dwójką zakochańców aż kipi, więc wiedziałem, że będzie super 😉

Sesję zorganizowaliśmy w wynajętym apartamencie.  Ale żeby nie było, aż tak słodko, to moja para przyjechała na zdjęcia skłócona 😉 Nie miałem jednak wątpliwości, że kilka romantycznych i wesołych kadrów załatwi sprawę. Wiedziałem przecież, że taka fotografia potrafi jeszcze bardziej zbliżać i otwierać ludzi. Wystarczy, że zapomnicie na chwilę o sesji zdjęciowej i wtedy zaczynają dziać się rzeczy wyjątkowe. Naturalne emocje, uśmiech, wzruszenie, najprawdziwsze reakcje to wszystko powoduje, ze warto choć raz w życiu zrealizować taką sesję, a wspomnienia i wyjątkowe fotografie zostaną z Wami na zawsze. Zapraszam serdecznie do oglądnięcia Love story Sandry i Jacka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0
admin
Related Posts