UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Otwarty umysł, głowa pełna pomysłów, świetne wyczucie chwili. Tryskający optymizmem i zarażający wszystkich wkoło swoim uśmiechem. Nietuzinkowe fotografie ślubne, świetna zabawa podczas sesji, wspaniała współpraca. Reasumując:

P rzesympatyczny człowiek z poczuciem humoru
O ddany swojemu zajęciu
L uksusowa obsługa
E ksplozja pomysłowości
C zysta przyjemność
A trakcyjne ceny
M agiczne zdjęcia
Y yy . . . Jednym słowem: Krzysztof Kawczyński


Gorąco polecamy i życzymy Wam równie udanej zabawy podczas Waszej sesji ślubnej.

Asia i Łukasz

Oj krótka dzisiejsza noc była, ale zdjęcia superanckie :] Jeszcze raz WIELKIE dzięki... Na stronę Krzysztofa Kawczyńskiego trafiliśmy zupełnie przypadkiem i to był strzał w dziesiątkę :) Już po pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że to był bardzo dobry wybór i że na pewno nie będziemy żałować... Niesamowita osobowość, ciągle uśmiechnięty i wyluzowany. W dniu ślubu znakomicie potrafił rozładować atmosferę. Nie odczuliśmy żadnych stresów związanych z Jego obecnością- był praktycznie niewidoczny ;) Poza tym chodząca skrzynia pomysłów- gdzie? jak? co? i kiedy? Zdjęcia plenerowe w Jego wykonaniu to jedna wielka przygoda :) Trzeba tylko skusić się na odrobinę romantyzmu i szaleństwa, a efekt będzie murowany ;) Dziś... z radością wracamy do tamtych dni :) Zdjęcia oprawione w pięknych albumach wywołują niesamowite wrażenia i emocje. Dziękujemy za cudowne wspomnienia i za to, że byłeś z nami w tym wyjątkowym dniu. Będziemy o Tobie pamiętać :) POLECAMY!!!

Marta i Piotrek

Współpraca z Krzysiem to sama przyjemność…to człowiek przez którego przemawia pasja i miłość do tego co robi. Każdy kto chce mieć niezapomniana pamiątkę w oryginalnym stylu, ale i również chce się świetnie pobawić w czasie sesji fotograficznej powinien zdecydować się na usługi Krzyśka. Gwarantuję Wam, że przeżyjecie niezapomnianą przygodę i długo będziecie wspominać ten dzień. I jeszcze jedno: Krzysiek jest niezłym „jajcarzem” a to sprawi, że poczujecie się w jego towarzystwie jak wśród samych swoich:) I niech Wam nie będą straszne jego pomysły… wspinanie się po drabinie, skakanie po ławkach, wchodzenie pod stół, bo On zrobi wszystko aby „złapać” każdą tak cenną dla Was chwilę i wydobyć z każdego ujęcia to co najpiękniejsze:) Jako zadowoleni klienci z czystym sumieniem polecamy współpracę z Krzysztofem Kawczyńskim:)

 

Arleta i Mateusz

Dzień ślubu jest dniem wyjątkowym, który chcielibyśmy na zawsze zachować w pamięci… Teraz jest to możliwe dzięki wyjątkowym fotografiom autorstwa Krzyśka Kawczyńskiego. Krzysztof towarzyszył nam podczas naszego ślubu i wesela, współpracowaliśmy również przy sesji plenerowej. Jego otwartość i pogodne usposobienie sprawiły, że atmosfera od początku współpracy była miła i serdeczna, co pozwoliło rozładować nerwy związane z tak ważnym wydarzeniem, jakim jest ślub . Bardzo dobre przygotowanie techniczne, profesjonalny sprzęt, jak również bardzo dobra organizacja pracy przekładają się na wyjątkowy efekt końcowy- fotografie o świetnej jakości, przemyślanej kompozycji i, co najistotniejsze, uwieczniające w piękny sposób najważniejsze chwile i emocje. Wysokiej klasy profesjonalizm, a jednocześnie ciepłe i serdeczne podejście do klienta sprawiają, że Krzysztof Kawczyński jest fotografem z pewnością godnym polecenia.

 

Agata & Filip

Dzięki Krzyśkowi nasze zdjęcia są historią do której możemy powracać w każdej chwili i przeżywać wszystko na nowo z równie wielkimi emocjami. Poprzez swoją niezwykłość dostarczają nam mnóstwo radości i wzruszeń . Wspaniała sesja plenerowa zostanie niezapomnianą przygodą jak również niesamowitym dopełnieniem ślubnego albumu. Z czystym sumieniem możemy polecić Krzysztofa, jest wart tego aby mu zaufać i oddać w jego ręce, uwiecznienie tych najradośniejszych chwil w życiu. Serdecznie pozdrawiamy i polecamy.

 

Łukasz i Katarzyna K.