UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Krzysiek

Nie urodziłem się fotografem, ale żyję po to by nim być. Nie mogę też nazwać siebie artystą choć samo życie jest sztuką... sztuką wyborów. Jestem więc fotografem z wyboru. Moim celem jest zamykanie cennych chwil życia w ramy obrazu, choć można po prostu powiedzieć, że pstrykam fotki z przyjemnością. Dzięki mojej żonie- Gosi wciąż odkrywam ten zawód na nowo, ciągle znajdując nowe pokłady wrażliwości, które pozwalają inaczej spojrzeć na wyjątkowy, wdzięczny temat jakim są zdjęcia ślubne.

Gosia

Na początku był chaos... Mąż fotograf, obiektywy, statywy, sesje ślubne, przysłony, abberacje i plenery.... Potem pojawiła się ciekawość i chęć bycia częścią tego wypełnionego błyskiem fleszy, dźwiękiem migawek magicznego świata. Aż w końcu pojawiła się pasja- fotografia ślubna. Ulotne momenty pełnych napięcia oczekiwań i wzruszeń. Pełne blasku chwile radości i szczęścia. Wydarzenia tak bogate w emocje- wręcz uzależniające, wciągnęły mnie na dobre. Dziś fotografuję je dla Was z ogromną przyjemnością zgłębiając tajniki fotografii od mojego męża - Krzyśka, okraszając je pierwiastkiem kobiecości.

Oboje przemierzamy zawiłe ulice Wrocławia i inne zakątki dolnego śląska w poszukiwaniu wyjątkowych miejsc do realizacji sesji plenerowych. Staramy się, by nasze zdjęcia były tak wyjątkowe i nietuzinkowe, jak niepowtarzalni są ludzie z którymi pracujemy. Jako mąż i żona osiągnęliśmy wyższy poziom w relacjach damsko męskich, co przekłada się na efekty naszej pracy przy realizacjach ślubnych, ale także pozwala czerpać od siebie niezliczone pokłady inspiracji, spojrzeń i wariacji na temat fotografii ślubnej.

Za obiektywem aparatu stajemy się niewidzialni, a to pozwala nam uchwycić każdy detal, ująć każdą najbardziej ulotną chwilę i zatrzymać emocje w obrazach, które pozostaną na zawsze. Kierujemy się zasadą, że fotografia ślubna nie znosi schematów i szablonów, kocha za to spontaniczność i kreatywność. Tak właśnie działamy.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią efektów naszej pracy.