UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Przygotowania

Już tylko kilka godzin dzieli Was od tego długo oczekiwanego, najważniejszego w życiu momentu. Tyle się dzieje, a czas pędzi jak szalony. Przemieszczacie się z prędkością światła; Ona od kosmetyczki do fryzjera, On od kwiaciarni do restauracji… W szybkim tempie trudno o chwilę wytchnienia, by celebrować te jedyne w swoim rodzaju chwile. W takich momentach nieoceniony staje się fotograf ślubny, którego zadaniem jest uchwycenie wyjątkowych sytuacji. Często dopiero na zdjęciach z przygotowań ślubnych możemy zobaczyć zachwyt w oczach przyjaciółki na widok naszej fryzury ślubnej, ukradkiem ocieraną łzę wzruszenia mamy przy poprawianiu białej sukni, czy też nerwowe poszukiwania obrączek w domu Pana młodego i ulgę na twarzy całej rodziny, kiedy zostają odnalezione. Niepowtarzalne momenty, tak samo ważne, jak dzień Waszego ślubu, uruchomią lawinę wspomnień zawsze wtedy, gdy będziecie oglądać Wasze zdjęcia ślubne.

Mając tego świadomość, warto nawiązać współpracę z profesjonalistą. Fotografia ślubna wykonana przez doświadczonego zawodowca, który z pasją i całkowitym zaangażowaniem wykonuje swoją pracę to nieoceniona pamiątka na całe życie.

Jeśli Panna Młoda chciałaby, aby fotograf uchwycił ukradkowe spojrzenia zakochanego, przyszłego Małżonka, jeśli oboje chcecie zachować na pamiątkę nastrój, jaki panował podczas przygotowań do Waszego ślubu – z przyjemnością podejmiemy się tego wyzwania.

Działamy przede wszystkim na terenie Wrocławia i okolic, ale bez problemu dojedziemy również w inne, wskazane miejsce.