UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Plener

Zdjęcia ślubne to obowiązkowy punkt przy planowaniu ślubu i wesela. Jest to bezsprzecznie piękna pamiątka, dokumentująca wszystkie wzruszające momenty tego wspaniałego dnia. Jednak tak naprawdę, dopiero po ślubie, gdy odjadą już wszyscy goście i opadnie napięcie związane z przygotowaniami, gdy fotograf ślubny wykonuje zdjęcia w plenerze, jesteście ze sobą i tylko dla siebie.

W takich momentach powstają najpiękniejsze zdjęcia ukazujące esencję Waszej miłości. Czasem jest to miłość szalona z Parą Młodą na dachu najwyższego budynku w mieście, albo na kolejce górskiej w wesołym miasteczku. Innym razem fotografia ślubna opiera się na pasji i namiętności roztaczającej się w falach wzburzonego morza lub za kierownicą szybkiego samochodu. A kiedy indziej jest silna i niewzruszona, odbijająca się w tafli spokojnego jeziora podczas zachodu słońca.

I bez znaczenia, czy sesja zdjęciowa odbędzie we Wrocławiu, Świdnicy, Lublinie, czy innym miejscu Dolnego Śląska i bez względu na to jaką scenerię wybierzecie, zdjęcia które powstaną będą, jak Wasza miłość - niepowtarzalne.

Waszym jedynym zadaniem jest bycie sobą i wybranie odpowiedniej osoby, która udokumentuje niepowtarzalne chwile. Dobry fotograf musi charakteryzować się głową pełną pomysłów, pasją i zaangażowaniem w tworzenie Waszej wyjątkowej pamiątki.

Zastanawiasz się, gdzie takiego znaleźć?

Jesteś w odpowiednim miejscu.