UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Fotografia ślubna

Dziesiątki kilometrów przemierzonych w poszukiwaniu odpowiedniego miejsca we Wrocławiu, czy w innym mieście Dolnego Śląska, niekończące się rozmowy telefoniczne, godziny spędzone w salonach z sukniami i garniturami, setki rad najbliższych, miliony pomysłów, listy gości, miesiące przygotowań… A wszystko po to, aby uczynić jeden dzień – chwilę, w którym powiecie sobie sakramentalne „tak” - najpiękniejszym dniem w życiu. Jeszcze zanim on nastąpi, wzbudza wiele emocji, które osiągają swoje apogeum w godzinie zero. To właśnie wtedy do akcji wkracza fotograf ślubny, którego celem jest dostrzeganie niezauważalnych, krótkich jak błysk flesza i cichych jak dźwięk migawki, chwil pełnych ekspresji. Fotograf sam przemieszcza się niezauważalnie i nawet nie wiadomo kiedy w zdjęciach ślubnych zostają zaklęte pierwsze chwile w białej sukni, łzy wzruszenia podczas składania przysięgi, radość zabawy na przyjęciu weselnym i ukradkowe, pełne miłości spojrzenia tej najważniejszej w tym dniu Pary. Pięknie wykonane zdjęcia ślubne wstawione do albumu stają się zwieńczeniem wszystkich wysiłków włożonych w przygotowania do uroczystości i pamiątką na całe wspólne życie.

Fotografia ślubna, którą od wielu lat wykonujemy jest nie tylko naszą pracą, ale przede wszystkim ogromną pasją. Dzięki temu, nasi Klienci mogą mieć pewność, że podczas każdej sesji wkładamy całe serce w stworzenie wyjątkowych ujęć i uchwycenie najciekawszych i najważniejszych momentów.

Jako doświadczeni fotografowie ślubni z przyjemnością udzielamy przydatnych wskazówek dotyczących między innymi tego, w jaki sposób się ustawić, aby zdjęcie było jak najbardziej korzystne. Ponadto, w naszej pracy wykorzystujemy sprzęty zapewniające doskonałą jakość wykonania. Zgodnie z gustem oraz preferencjami Młodej Pary, stosujemy wybraną obróbkę zdjęć wykonywaną w specjalnie przeznaczonym do tego programie komputerowym.

Przez cały czas jesteśmy otwarci na pomysły świeżo upieczonych Małżonków. Nasze propozycje przeplatamy z Waszą wizją – w końcu to Wy jesteście najważniejsi w tym wyjątkowym dniu.

Chcąc lepiej zobrazować naszą twórczość, poniżej przedstawiamy galerię z przykładowymi realizacjami.

Zapraszamy serdecznie do oglądania.